TR   EN   AR  
   
  Ürünlerimiz
 
Torf
Gübre
Tohum
Hazır Çim
 
Hakkımızda

hakkımızdaFirmamız ticari çalışmalarına Ekim 2003 yılında bitki yetiştirme ortamlarından biri olan torf üretimi ile Emir Tarım adı altında başlamış ve şu anda çim tohumu karışımları, yem bitkisi tohumlukları ,perlit, organik gübre ve diğer bitki besleme ürünleri alanında falliyet göstermiştir.


2009 yılının ikinci yarısına gelindiğinde firma limited şirket statüsüne dönüşerek KTS TARIM unvanını almıştır. Ayrıca aynı sene Almanya'nın önde gelen torf üreticisi firmalarla çalışmaya başlayarak yeni nesil fide ve tohum torfu olan Greenbelt’i Türk tarımının hizmetine sunmuştur.


2013 yılı başında ihracat hamlesi yaparak üç ülkeyi ürünleri ile tanıştıran firmamız ülke ekonomisine de ayrıca katkı sağlamıştır.


Bünyesinde çalıştırdığı uzman elemanlar ile sürekli araştırma içinde ve inovasyon ruhuyla yatırımlarına devam edecek olan firmamız, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini en üst noktada tutarak tarım sektörüne hizmet etmek dileğindedir.


Bu niyetle ve kararlılıkla üretmeye devam edecek olan firmamızla işbirliği içinde olan bayilerimize ve dostlarımıza KTS tarım olarak şükranlarımızı sunar hayırlı kazançlar dileriz. 

 

Levent YILDIRAN
Yön Krl. Bşk.

 

Bu Sayfayı Paylaş