TR   EN   AR  
   
  Ürünlerimiz
 
Torf
Gübre
Tohum
Hazır Çim
İnorganik Ürünler
  

 
Çim Tohumu
REGİNA 3 M
% 50 Lolium perenne
% 35 Festuca rubra rubra
% 15 Poa pratensis
 
Türkiye'nin karasal ve ılıman iklim koşulları altındaki, park, bahçe, spor alanları ve karayollarında güvenle kullanılabilen bir karışımdır. Gölgeye, soğuğa, susuzluğa ve basılmaya karşı direnci çok yüksektir. Çabuk tesis olmasının yanında sık ve homojen yeşil görüntüye sahiptir.

   
REGİNA 4 M
 
% 30 Lolium perenne % 20 Festuca rubra com.
% 30 Festuca rubra rubra % 20 Festuca arundinacea
 
Ege ve Akdeniz sahil şeridi dışındaki bölgelerimizdeki insan etkilerinin her şekliyle yoğun olduğu alanlarda çok başarılı sonuçlar veren karışımdır.
   
REGİNA 5 M
 
% 35 Lolium perenne % 10 Festuca ovina
% 20 Festuca rubra rubra % 15 Poa pratensis
% 20 Festuca rubra com.  
 
Marmara, İç Anadolu, İç Ege ve Doğu Anadolu ile Karadeniz Bölgelerimizde kullanılan bir karışım çeşidimizdir. park, bahçe, spor ve oyun alanlarındaki ihtiyaca karşılık oluşturduğu homojen görüntüsü ile çok tatminkar sonuçlar verir. Seyrek biçim isteği, dip kaplaması, hastalıklara, sıcağa, soğuğa, basılmaya ve kısa biçime dayanımı ile çim kalitesi çok yüksektir.
   
REGİNA 6 M
 
% 20 Lolium perenne % 20 Festuca rubra com.
% 20 Festuca rubra rubra % 20 Festuca arundinacea
% 10 Festuca rubra trich. % 10 Poa pratensis
 
Marmara, iç Anadolu, iç Ege ve DOğu Anadolu ile Karadeniz Bölgelerimizde kullanılabilen basılma ve ezilmeye karşı dayanıklılığı yüksek bir karışım çeşidimizdir. Koyu yeşil renk kalitesinin yanında susuzluğa, sıcağa, soğuğa, gölgeye ve hastalıklara dayanımı yüksektir. Yoğun kullanım altındaki spor ve oyun alanlarında tesise elverişlidir.
   
REGİNA 7 M
 
% 20 Lolıum perenne % 10 Festuca rubra com.
% 15 Lolıum perenne % 15 Festuca ovina
% 20 Festuca rubra rubra % 10 Poa pratensis
% 10 Festuca rubra trich.  
 
Marmara, iç Anadolu, iç Ege ve Doğu Anadolu ile Karadeniz Bölgelerimizin yoğun basılma ve ezilmeye maruz kalan park, bahçe ve atlı spor alanları da dahil olmak üzere spor alanlarının tamamında kullanılabilen bir karışımdır. Homojen ve koyu yeşil görüntüsü ile seyrek biçim isteğinin yanı sıra sıcağa, kurağa, soğuğa, hastalıklara ve tuza dayanımı da oldukça yüksektir.
   
AKDENİZ
% 30 Lolium perenne
% 30 Festuca arundinacea
% 40 Bermuda grass
 
Akdeniz ve Ege sahillerimiz için hazırlanmış bir karışımımızdır. içerisindeki Lolium ve Festuca türleri sayesinde yaz-kış yeşil görüntüsünü muhafaza eder. Bermuda türü sayesinde de sıcağa ve kurağa son derece dayanıklı bir karışım olma özelliği taşır.Tatil köyleri ve yazlıklarda basılmaya dayanıklı olduğu için başarıyla kullanılır.

Etiketler: çim tohumu, kts tarım, tarım, tohum, emir tarım, yem bitkileri tohumları
   
Bu Sayfayı Paylaş