TR   EN   AR  
   
  Ürünlerimiz
 
Torf
Gübre
Tohum
Hazır Çim
 
Çiftlik Gübresi

Çeşitli çiftliklerden temin edilen küçükbaş (koyun,keçi) hayvan gübrelerinin karışımı ile doğal kompostlama yöntemiyle yakılarak elde edilen gübrelerdir.

Kompostlanan gübrelerdeki zararlı bakteriler ve yabani ot tohumları bertaraf edilir. Ardından tesislerimizde 25'er kg'lık torbalar halinde paketlenerek pazara sunulur.

ÇİFTLİK GÜBRESİNİN FAYDALARI
   
çiftlik gübresi Çiftlik Gübresi,içerdiği besin elementlerince toprağın bitki besin elementi kapsamını artırmaktadır.
   
çiftlik gübresi Çiftlik Gübresi, toprağın su tutma kapasitesini artırır.
   
çiftlik gübresi Çiftlik Gübresi, organik yapısı nedeniyle toprağın havalanmasını artırır.
   
çiftlik gübresi Çiftlik Gübresi, toprağın yapısını düzeltir. kumlu topraklarda kum taneciklerini birbirine bağladığı gibi, ağır killi topraklarda toprak parçacıklarını gevşeterek uygun bir yapı kazandırır.Toprağın kolay tava gelmesini sağlar.
   
çiftlik gübresi Çiftlik Gübresi, erezyonu önler.
   
çiftlik gübresi Çiftlik Gübresinin toprakta parçalanması sonucu oluşan CO2 ve organik asitler, bitki besin maddelerini bitkiler için yarayışlı şekle geçmesini sağlar.
   
çiftlik gübresi Çiftlik Gübresi, hafif alkali reaksiyona sahiptir. Bu nedenle toprakların pH sı üzerinde de etkili olmaktadır.
   
çiftlik gübresi Çiftlik Gübresi, toprak mikro organizmalarının gerek miktar ve gerekse etkinlikleri üzerine olumlu etki yapar. Dolayısı ile çiftlik gübresi ile toprağa fazla miktarda mikro organizma verilir.
  çiftlik gübresi
   
  çiftlik gübresi
   
  çiftlik gübresi

Etiketler: organik gübre, gübre,emir tarım, gübre, tohum, çiftlik gübresi, çim gübresi
   
Bu Sayfayı Paylaş